Objednejte se

(+420) 224 949 027

tym

test

Naše tetovací a piercingové studio No Name je tu pro Vás již od roku 1997.

Provádíme profesionální tetování v mnoha různých stylech. Rádi tetujeme barevně i černobíle, od malých tetování až po celé části těla. Nechte se unést svojí fantazií. Naši umělci Vám rádi udělají originální tetování přímo na míru. Zastavte se prokonzultovat svoje představy s našimi zkušenými tatéry. Přineste si vlastní obrázek nebo se nechte inspirovat z tisíců již připravených motivů v našem studiu.

Bodypiercing není jen o propichování uší. Naši profesionální pierceři Vám ochotně poradí s výběrem vhodného šperku i doporučí nejlepší umístění na těle. V našem studiu nabízíme široký výběr piercingových šperků k prodeji i aplikaci.

Chtěli byste obdarovat své blízké pěkným tetováním či piercingem? Na všechny naše služby je možné zakoupit dárkový certifikát ve Vámi zvolené cenové relaci.

Kontaktujte nás

Facebook

Právě teď ve studiu..

  • covid-info

   Covid info

   Dle nařízení s platností od 1.listopadu 2021 Vás musíme informovat, že byste měli dodržovat veškerá aktuální nařízení vlády týkající se COVIDu, tedy tak činíme.

    

   Více

  • darkove-poukazy

   Dárkové poukazy

   Dárkové poukazy jsou opět k mání. Dárkový poukaz je možné pořídit pro piercing i pro tetování, hodnotu dárkového poukazu si zvolíte sami.

    

   Více

  • hledame-piercera

   Hledáme piercera

   Hledáme zkušeného piercera do naší přátelské party. Výdělky podle odvedené práce - kolem 3000Kč/den. Na objemu práce a výběru dnů se dá domluvit.

   Více

Náš tým

  • andrey

   Andrey

   Tatér

  • barev

   Barev

   Tatér

  • vojta

   Vojta

   Piercer

Systémové upozornění
Hlavní informace

Kontaktujte nás

 

Kontaktní údaje

E-mail
studio@studio-noname.cz

Telefon
(+420) 224 949 027

 

Sítě

Facebook
Instagram

 

Otevírací doba

Pondělí až pátek 
12:00 – 19:00