Objednejte se

(+420) 224 949 027

Systémové upozornění
Hlavní informace
tetovani

Tetování

Přáli byste si krásné tetování, které nebude mít nikdo jiný než Vy? Máte nápad?

Naši tatéři s dlouholetými zkušenostmi Vám rádi vytvoří tetování podle Vašich představ. Stačí se zastavit u nás ve studiu na konzultaci (objednejte se). Ochotně Vám poradíme s Vaším nápadem a navrhneme Vám motiv přímo na míru. Můžete si také přinést obrázek vlastní nebo se nechat inspirovat z tisíců již připravených motivů v našem studiu.

Něco v konkrétním stylu?

Provádíme tetování v mnoha různých stylech ( například: Western traditional, Newschool, Asian, Chicano, Lettering, Minimal, Blackwork, Dotwork, Geometry, Watercolour, Polynasian- Maori, Ornamental, Organic, Biomechanic, Dark, Trashpolka atd ). Rádi tetujeme barevně i černobíle, od malých tetování až po celé části těla.

 

 
S čím děláme

Používáme tetovací barvy renomovaných značek Dynamic, Silverback, Panthera, Ethernal, Intenze a World Famous. Všechny námi používané barvy jsou veganské. Samozřejmostí jsou 100% čistota všech používaných materiálů, které jsou buď na jedno použití nebo sterilizované v našich periodicky atestovaných sterilizátorech.

Aftercare instruktáž

Ochotně Vám poradíme a vysvětlíme jak se o čerstvé tetování budete starat. Potřeby pro následnou péči jsou samozřejmě k zakoupení u nás ve studiu. Dostanete aftercare letáček, a když budete hodní tak možná i lízátko :)

Ještě vám nebylo 18?

Pokud jste mladší 18ti let, budete potřebovat souhlas rodiče nebo zákonného zástupce. Ten si můžete stáhnout zde

Kontaktujte nás

 

Kontaktní údaje

E-mail
studio@studio-noname.cz

Telefon
(+420) 224 949 027

 

Sítě

Facebook
Instagram

 

Otevírací doba

Pondělí až pátek 
12:00 – 19:00