Vojta – piercing specialista

Vojta je zakladatel, spolumajitel a hlavní piercer v našem studiu. Patří mezi pionýry českého body-art hnutí, které se začalo formovat v polovině 90. let v Praze. Od roku 2008, kdy přesídlil salon z Václavského náměstí na současnou adresu, se věnuje piercingu poctivě více než 15 let. Během této doby provedl více než 30 000 piercingů.
Klade důraz nejen na samotnou aplikaci piercingů, ale také na informovanost klientů o možných rizicích, správnou péči o nový piercing, poskytování odborného poradenství při komplikacích během hojení a doprovází klienty celým procesem až k úplnému zahojení. Je vášnivým znalcem šperků a rád pomůže vybrat ten správný, navrhne vhodné umístění a sestaví kompozici piercingů.
Mimo práce se Vojta věnuje četbě beletrie, poslechu klasické hudby a italské opery. Zbožňuje výtvarné umění české avantgardy předválečného a meziválečného období, stejně jako hudební scénu v Manchesteru a britskou pop kulturu obecně. Občas si také zajde rybařit, s důrazem na etiku „catch & release“ – tedy chytit a zase pustit.