Tetování

No Name Tattoo Praha blok tetování 01
No Name Tattoo Praha blok tetování 02

Tetování

Přáli byste si krásné tetování, které budete mít jenom vy a nikdo jiný? Máte nápad? Naši tatéři s dlouholetými zkušenostmi vám rádi vytvoří tetování podle vašich představ. Stačí se u nás ve studiu objednat na konzultaci. Ochotně s vámi zkonzultujeme váš nápad, a pokud budete potřebovat inspiraci, rádi navrhneme motiv, který se k vám bude hodit. Můžete si přinést také vlastní obrázek nebo se nechat inspirovat z tisíců již připravených motivů v našem studiu.

No Name Tattoo Praha blok tetování 03

Něco v konkrétním stylu?

Provádíme tetování v mnoha různých stylech (například Western traditional, Newschool, Asian, Chicano, Lettering, Minimal, Blackwork, Dotwork, Geometry, Watercolour, Polynesian-Maori, Ornamental, Organic, Biomechanic, Dark, Trashpolka atd). Rádi tetujeme barevně i černobíle, od nejmenších motivů po celé části těla.

No Name Tattoo Praha blok tetování 04

Aftercare instruktáž

Ochotně vám poradíme a vysvětlíme, jak se o čerstvé tetování budete starat. Potřeby pro následnou péči můžete samozřejmě zakoupit u nás ve studiu. Dostanete aftercare letáček, a když budete hodní, tak možná i lízátko…

Ještě vám nebylo 18?

Pokud jste mladší 18 let, budete potřebovat souhlas rodiče nebo zákonného zástupce. Ten si můžete stáhnout zde.

No Name Tattoo Praha blok tetování 05
No Name Tattoo Praha blok tetování 06

Aktuality ve studiu

Naše tetovací a piercingové studio No Name je tu pro vás již od roku 1997. Provádíme profesionální tetování v mnoha různých stylech. Rádi tetujeme barevně i černobíle, od malých tetování až po celé části těla. Nechte se unést svojí fantazií. Naši umělci vám rádi udělají originální tetování přímo na míru. Zastavte se prokonzultovat svoje představy s našimi zkušenými tatéry. Přineste si vlastní obrázek nebo se nechte inspirovat z tisíců již připravených motivů v našem studiu. Chtěli byste obdarovat své blízké pěkným tetováním? Na všechny naše služby je možné zakoupit dárkový certifikát ve vámi zvolené cenové relaci.

Navštivte naši galerii

Tetování – FAQ

Bolí tetování?

Dotazy na bolestivost samotného procesu tetování patří k těm nejčastěji diskutovaným otázkám. Každý jedinec vnímá diskomfort, který aplikace tetování obnáší značně rozdílně. Existují i lidé, kteří jsou při tetování schopni usnout. Je potřeba zmínit to, že velmi záleží na kterém místě těla se tetování provádí. K lokacím, které je možné považovat za citlivější rozhodně patří oblast žeber, lýtek, nártu a hrudníku.

Používají se na každého zákazníka jednorázové pomůcky?

Ano, tetovací jehly jsou striktně určeny k jednorázovému použití, stejně tak bioplastové kalíšky, do kterých se tetovací barva nakape. Gripy, v kterých je umístěn needlebar s tetovacími jehlami jsou obvykle z tvrdého plastu a po použití se likvidují. Nerezové gripy lze používat opakovaně po jejich mechanickém vyčištění v ultrazvukové lázni s dezinfekčním roztokem a jejich následné sterilizaci ve sterilizátoru. Záleží vždy na konkrétní technologii, kterou umělec ke své činnosti používá. Možnost rizika pro zákazníka nakazit se hapatitidou či HIV virem je nulová. Přesto všem klientům, kteří plánují tetování podstoupit vřele doporučujeme vyhledávat služby pouze u ověřených a důvěryhodných tattoo shopů s dlouholetou historií a dobrou reputací.

Může tetování vyblednout či se časem změnit?

Ano, může. Tetování je za všech okolností potřeba chránit před ultrafialovým zářením bez ohledu na to, zda se jedná o přirozené vystavení se paprskům slunce v exteriéru či působení UV lamp v soláriích. Vždy se vyplatí chránit své tetování pomocí krému s vysokým UV faktorem. Vzhled tetování se časem mění stejně jako se mění lidská kůže, která přirozeně fyziologicky stárne. Linie tetování se věkem mírně rozšiřují a dříve jasně patrné detaily lehce ustupují.

Lze tetování odstranit nebo překrýt jiným tetováním?

Tetování odstranit lze. Nejlepší způsob, který můžete k odstranění tetování použít je laser. Pro různé barvy pigmentu se používají různé vlnové délky laserového pulzu. Díky vysoké rychlosti laserového pulzu dochází k roztříštění krystalů tetovacího pigmentu na stále menší a menší částice, s jejichž postupným odplavením si poradí váš mízní systém. Jedná se o zdlouhavý, nekomfortní a finančně náročný proces. Mezi jednotlivými sezeními je potřeba dodržovat dlouhé několikatýdenní pauzy, aby měla Vaše kůže dostatek času zregenerovat a zamezilo se tak zjizvení kůže. Překrýt menší tetování (cover-up) lze poměrně snadno. U větších velmi tmavých celků to však představuje problém. Tento problém lze vyřešit zesvětlením stávajícího tetování výše zmíněnou metodou laserové terapie.

Je možné se tetovat, trpím-li nějakou kožní chorobou jako jsou chronické akne, lupénka či atopický exém?

V tomto případě se tetování spíše nedoporučuje, protože by mohlo vést ke zhoršení již stávajícího stavu. Určitě doporučujeme konzultovat tuto situaci a vaším odborným lékařem v oboru dermatologie. Tetovat přes plně zahojené jizvy možné je, bezpodmínečně však doporučujeme vyhnout se pihám a mateřským znaménkům.

Jak dlouho se tetování hojí?

Čerstvé tetování se zahojí přibližně za 2 až 3 týdny. U tetování většího rozsahu se doba hojení může prodloužit o 1 až 2 týdny. Celý proces hojení tetování závisí na celkové fyzické kondici klienta a na striktním dodržování péče o čerstvé tetování doporučené tatérem.