Piercing

No Name Tattoo Praha blok tetování 01
No Name Tattoo Praha blok tetování 02

Piercing

Chtěli byste třpytivý kamínek do nosu, zlatý kroužek do ucha nebo činku do jazyka? Splňte si svá přání. Naši profesionální pierceři vám piercing rádi odborně aplikují. Máme k dispozici velký výběr kvalitních šperků k prodeji i aplikaci.

Šperk vám můžeme sestavit i na míru. V nabídce máme velké množství druhů, tvarů, materiálů, velikostí, barev, kamínků a hrotů.

No Name Tattoo Praha blok tetování 03

Chcete být originální?

Navrhneme vám celou piercingovou kompozici.

V našem studiu aplikujeme vysoce kvalitní šperky z chirurgické oceli, titanu nebo bioplastu, které jsou stejně jako všechny nástroje a pomůcky 100% sterilní. K provádění piercingu používáme pouze jednorázové intravenózní kanyly, žádných nastřelovacích pistolí se tedy bát nemusíte.

No Name Tattoo Praha blok piercing 04

Výměna šperku zdarma

Pečlivě vysvětlíme následnou péči o čerstvý piercing a po zhojením vám šperk rádi vyměníme za kratší či menší dle potřeby, to vše samozřejmě zdarma.

Ještě vám nebylo 18?

Pokud jste mladší 18 let, budete potřebovat souhlas rodiče nebo zákonného zástupce. Ten si můžete stáhnout zde.

No Name Tattoo Praha blok piercing  05
No Name Tattoo Praha blok tetování 06

Aktuality ve studiu

Naše tetovací a piercingové studio No Name je tu pro vás již od roku 1997. Bodypiercing není jen o propichování uší. Naši profesionální pierceři vám ochotně poradí s výběrem vhodného šperku i doporučí nejlepší umístění na těle. V No Name Tattoo nabízíme široký výběr piercingových šperků k prodeji i aplikaci. Chtěli byste obdarovat své blízké pěkným piercingem? Na všechny naše služby je možné zakoupit dárkový certifikát ve vámi zvolené cenové relaci.

Navštivte naši galerii

Piercing – FAQ

Bolí piercing?

Trochu ano. Aplikaci šperku do lidské tkáně vždy doprovází určitý diskomfort. Vždy záleží na konkrétním druhu piercingu a bolestivost je větší v oblastech s více nervovými zakončeními. Vnímání bolesti je stejně jako u tetování velmi individuální. Dle našich zkušeností vždy záleží na tom, které konkrétní nervové zakončení hrot kanyly „trefí“ při pronikání jehly do tkáně. Utvrzuje nás v tom fakt, že mnoho našich klientů, kteří si nechávají aplikovat jeden druh piercingu dvakrát, vnímá každý zákrok rozdílně. V zásadě není problém aplikaci šperku vydržet, neboť se jedná o velmi rychlý proces.

Jak dlouho celý proces piercingu trvá?

Samotné propíchnutí tkáně intravenózní kanylou a následné protažení šperku je věcí okamžiku. Nejdelší část celého procesu představuje jeho příprava. Nejprve je nutné se zákazníkem prokonzultovat jeho představy a požadavky, vybrat vhodný šperk pro daný piercing, místo vpichu vydezinfikovat vhodným dezinfekčním prostředkem na kůži a přesně označit. Poté je vše záležitostí několika vteřin.

Jak dlouho se piercing hojí?

Doba hojení jednotlivých druhů piercingů se výrazně liší. Může jít o pár týdnů (jazyk, uzdička, septum) nebo o mnoho měsíců, kdy výjimkou není ani doba hojení přesahující 1 rok (piercingy chrupavčitých tkání, bradavka, pupík). O délce hojení konkrétních druhů piercingů, správné péči o ně a možných komplikacích Vás vždy bude piercer informovat.

Je lepší nastřelení piercingu nastřelovací pistolí nebo jeho aplikace jehlou?

Rozhodně jehlou. Jedná se o podstatně šetrnější, přesnější a hygieničtější metodu. Nastřelit náušnici nastřelovací pistolí lze pouze do ucha a do nosu. Rozumíme sice psychologickému aspektu věci, kdy zákazník může z důvodu obavy z bolesti preferovat nestřelení, ale ujišťujeme Vás, že se jehly není třeba obávat. Při nastřelení šperku je tkáň ve vysoké rychlosti penetrována relativně tupým šperkem, což pro lidskou tkáň představuje podstatně větší trauma než v případě použití jehly. Šperky, které se ládují do nestřelovací pistole jsou naprosto nevhodné pro období hojení. U nastřelování není možné mít pod kontrolou úhel vpichu a velmi podstatnou skutečností je fakt, že materiál, z kterého je nestřelovací pistole vyrobena, znemožňuje její sterilizaci ve sterilizátoru. Nastřelení tedy představuje nevhodnou, méně přesnou a méně hygienickou metodu aplikace šperku a žádný profesionál by nastřelovací pistoli nikdy nevzal do ruky.

Ještě mi nebylo 18 let. Mohu si i přesto pořídit piercing?

Ano, můžete. Aby byly splněny podmínky stanovené zákonem, musí Vás k zákroku doprovodit rodič nebo zákonný zástupce. Je též možné donést s sebou do studia písemný souhlas zákonného zástupce, na kterém bude uvedena kontaktní adresa a telefonní číslo zákonného zástupce pro ověření, prohlášení zákonného zástupce s jakým konkrétním piercingem souhlasí a vše musí být opatřeno vlastnoručním podpisem zákonného zástupce.

Jak je to s piercingem a zdravotní způsobilostí klienta?

Piercing by se měl aplikovat pouze zdravé osobě, která netrpí akutní virovou či bakteriální infekcí. Možné riziko může představovat i obyčejná rýma nebo sezónní viróza. Máte-li cukrovku, silné alergické reakce, hematologický, neurologický nebo metabolický problém, piercing se spíše nedoporučuje. Není však zcela vyloučen. Vždy je v tomto případě doporučována konzultace s Vaším ošetřujícím lékařem.